marți, 27 iulie 2010

De inceput...

Ciudat, mi se parea extrem de usor si, bineinteles, trendy sa ai un blog.
Eh, se pare ca nu-i chiar asa, atunci cand tre'sa umpli cateva randuri parca-parca se strica treaba...
Cum nu pot spera ca ma va citi cineva in viitorul apropiat, ma multumesc sa enumar lucrurile pe care as vrea sa le scriu in blogul meu:
- probleme (majore!:(() legate de cosmeticele pe care le tot cumpar intr-o veselie
- retete de papa pe care le experimentez sau pe care le inventez
- impresii despre flori de gradina si de ghiveci, o mare pasiune a mea
- impresii politice, ca e la moda.
Apoi ma voi gandi daca mai e loc si de altceva.

2 comentarii:

  1. Bine ai venit intre noi!
    Succes in postari!

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc foarte mult!
    Esti prima persoana care imi trimite un comentariu si ma bucur foarte mult!
    O zi faina sa ai!

    RăspundețiȘtergere